authentic accommodation in gallipoli

 

the
gallipoli
houses

 

Bigalı, Kilitbahir ve Seddülbahir isimli odalarımız standart iki kişilik odalardır ve herbirinde bir adet ebeveyn yatağı bulunmakatadır. Bir ya da en fazla iki kişilik olarak kullanılabilirler.

Bu odalarımızın kendilerine ait, köy ve doğa manzaralı, bahçeye açılan terasları vardır.
Anafarta ve Behramlı isimli çift kişilik odalarımızda ikişer adet tek kişilik yatak bulunmaktadır ve tek ya da en fazla çift kişilik olarak kullanılabilirler.

Anafarta odamızın bahçeye açılan bir terası vardır ve çift kişilik standart odamıza komşuluğu sebebiylebirlikte konaklamak isteyen aileler için idealdir.
Behramlı odamız merdivenle çıkılan yüksek ( birinçi kat) konum yer alır ve çatı terasımıza doğrudan bağlantısı ile eşşiz doğa, köy ve kır manzarasına olanak sunar.


Tesisimizde ayrıca üç adet superior oda bulunmaktadır. Alan olarak daha geniş olan bu odalarımızda bulunan oturma alanı istendiğinde üçünçü kişi için yatak olarak düzenlenebilmektedir. Her üç odamızda da küçük bir buzdolabı mevcuttur.

Çanakkale odamız (bir adet ebeveyn yatağı ve sofa) geniş bir balkona sahiptir ve bahçeden hafifçe yüksek olan konumu güzel köy manzaralarına olanak vermektedir.Alçıtepe odamızın (ikişer adet tek kişilik yatak ve sofa) en büyüğü olup, tesisimizde üç ayrı yatağa sahip olan tek triple odamız budur ve engelli ya da kısıtlanmış mobiliteye sahip kişilerin kullanımına uygundur.

Kocadere odamız (bir adet ebeveyn yatağı ve sofa) ise tartışmasız evimizin en güzel odasıdır. Merdivenle çıkılan yüksek ( birinci kat) konumu ve çok geniş terası sayesinde daha fazla sükunete ve uzaktan da olsa Ege denizi manzarasına bir kapı aralamaktadır.